BAŞKAN SAVAŞ ALTINÇAY MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

 Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, sık sık gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya geliyor, sorun ve beklentileri yerinde tespit ederek, çözümü konusunda gerekli adımları atıyor.
BAŞKAN SAVAŞ ALTINÇAY MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Savaş’ın yaptığı ziyaretlerde vatandaşlarla sıcak ve samimi diyaloğu dikkat çekerken, bu tavrı hemşehrilerinin de takdirini kazanıyor.Savaş’ın ziyaretleri çerçevesinde geçtiğimiz Cuma günkü durağı Altınçay Mahallesi oldu. Savaş ilk olarak Altınçay Mahallesi sakinleri ile birlikte Veysel Karani Camii’nde Cuma namazını kıldı, namaz çıkışında mahalle sakinleri ve cami cemaati ile birlikte mercimekli aş yedi, vatandaşlarla sohbet etti.

Yemeğin ardından Umre ziyaretinden dönen Altınçay mahallesi sakinlerinden Hacı Yusuf Uygun’a evinde hoş geldin ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Savaş’a, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ev sahibi Yusuf Uygun kutsal topraklardan getirdiği hurma ve zem zem suyundan ikram etti.

Belediye Başkanı Savaş ise evinde ziyaret ettiği Hacı Yusuf Uygun’a günün anısına duvar saati ve kitap hediye etti.Ziyarette yer alan Altınçay Mahalle Muhtarı Ali Demir, Veysel Karani Cami İmamı Ali Gilli, Hacı Yusuf Uygun, cami cemaati ve mahalle sakinleri Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ın ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.