BAŞKAN SAVAŞ BELEN MÜFTÜLER KÖYܒNÜ ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, birlik, beraberlik ve dayanışma toplantıları kapsamında geçtiğimiz hafta sonu Belen İlçesi Müftüler Köyü’ne ziyarette bulundu.
BAŞKAN SAVAŞ BELEN MÜFTÜLER KÖYܒNÜ ZİYARET ETTİ
Yapılan ziyarette Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, Müftüler Köyü Muhtarı Tahsin Zeydan ve köy sakinleri yer aldı.Müftüler Köyü Muhtarı Tahsin Zeydan, Başkan Savaş’ın köylerine yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür etti.Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Belen ilçesi Müftüler köyü sakinleri ile yaptığı sohbette düzenlenen
 
 birlik, beraberlik ve dayanışma toplantılarına devam edileceğini, Hatay üzerinde oynanmak istenen oyunların dinler arası kardeşliği kesinlikle zedelemeyeceğini, insanların yüzyıllardır kardeşçe yaşadığı bu coğrafyada kardeşliğin, birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın hâkim olacağını ifade etti.Ziyaretin sonunda Başkan Savaş, Müftüler Köyü Muhtarı Tahsin Zeydan’a kitap hediye etti ve günün anısına köy sakinleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.