BAŞKAN SAVAŞ ELAZIĞLILAR DERNEĞİ ETKİNLİĞİNE KATILDI

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Hatay Elazığlılar Derneği’nin düzenlemiş olduğu birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi etkinliğine katıldı.

BAŞKAN SAVAŞ ELAZIĞLILAR DERNEĞİ ETKİNLİĞİNE KATILDI
Geçtiğimiz hafta sonu Saray Plaza’da Hatay Elazığlılar Derneği’nce birlik, beraberlik ve dayanışma etkinliği düzenlendi. Hatay Elazığlılar Derneği Başkanı Abbas Çağlar ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan, Adalet Komisyonu Başkanı Tuğrul Hançerkıran, Cumhuriyet Savcısı Atalay Aygeç, Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali, dernek yönetim kurulu üyeleri ve ilimizde bulunan Elazığlı aileler katılım gösterdi.Hatay Elazığlılar Derneği Başkanı Abbas Çağlar gecede yaptığı konuşmada, düzenlenen etkinliğe katılım gösteren herkese teşekkür ederek, “
 
Derneğimizin amacı zengin kültüre sahip Elazığ’ı, sevenlerini dostluk, arkadaşlık, hemşehrilik, karşılıklı anlayış bağları içinde ortak bir çatı altında toplamaktır. Birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak üzere böylesi bir etkinlik düzenledik” dedi.Belediye Başkanı olmadan önce MKܒde görev yaptığı dönemde Elazığlı mesai arkadaşları olduğunu ve onların sayesinde Elazığ’ın fahri hemşehrisi olduğunu hatırlatan Başkan Savaş, “Elazığlı olup da ilimizde çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev yapan dostlarımız var. Böylesi güzel bir etkinlik ile dayanışma içinde bulunmanız kentimize büyük katkı sağlar. Huzurumuzun artışına katkı sağlamış oluyorsunuz. Birlik, beraberliğinizin daim olmasını diliyor, sağlıklı uzun ömür temenni ediyorum” dedi.