BAŞKAN SAVAŞ ESNAF BULUŞMASI

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, esnaf hemşehrilerinin sorunlarını dinleyerek çözüm üretme toplantılarına devam ediyor.

 

BAŞKAN SAVAŞ ESNAF BULUŞMASI
Başkan Savaş bu kapsamda, İskenderun’da Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çardaklı ile İskenderun Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı İbrahim Açıkgöz yanı sıra oda üyeleri ve sanayi sitesi esnafıyla bir araya geldi. Sıcak bir ilgi ve alkışlarla karşılanan Başkan Savaş, esnaf hemşehrilerinin konuğu olarak aynı sofrayı paylaştı.oda Başkanı Çardaklı, davetlerini kırmadığından dolayı Başkan Savaş’a teşekkür ederken, Hatay’ın geneline sunduğu hizmetlerle adını sıkça duyduklarını ve esnafın kangrenleşmiş yaralarına derman olacağına inandıklarını ifade etti. Esnaf hemşehrilerinin sorunlarını tek tek dinleyerek notlar alan Başkan Savaş, dile getirilen istek ve şikayetlerin ardından yaptığı kısa konuşmada, “Hatay’ın geneline hizmet sunabilmek adına özverili bir mesai anlayışıyla çalışıyoruz.
 
 İlk etapta bu anlamda eksiklerimizin olduğunu inkar edemeyiz ancak bu eksikliklerimizi çok kısa bir zamanda tamamlama noktasındaki gayretimizi de görmezden gelemeyiz. Esnaf hemşehrilerimin büyükşehirle alakalı isteklerinin karşılanması ve şikayetlerinin giderilmesi konusunda ayrıntılı bir şekilde çalışıyoruz. Ve biliyoruz ki bu şehir esnafı, sanayicisi, işçisi ve çiftçisiyle omuz omuza vererek kalkınabilir, gelişebilir.” ifadelerine yer verdi.Trafikteki Karmaşa Kalkacak.Ulaşımla ilgili olarak dile getirilen sorunları da cevaplandıran Başkan Savaş, İTܒlü akademisyenlerin üzerinde bir süredir çalıştıkları Ulaşım Master Planı’nın devreye girmesiyle il genelinde trafik karmaşasının ortadan kalkacağını ve yapılacak toplu taşıma sistemiyle hemşehrilerine rahat bir nefes aldırmayı amaçladıklarını kaydetti.Gerçekleşen toplantının ardından esnaf hemşehrilerinin sorunlarına çözümler sunan Başkan Savaş ayakta alkışlandı.

 

 

BAŞKAN SAVAŞ ESNAF BULUŞMASI haberi 28 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  15235 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle