BAŞKAN SAVAŞ HALKLA İÇ İÇE OLMAYA DEVAM EDİYOR

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, CHP İskenderun Kadın Kolları’nın düzenlemiş olduğu toplantıya katılarak vatandaşların sorunlarını dinledi ve merak edilen konulara açıklık getirdi.

BAŞKAN SAVAŞ HALKLA İÇ İÇE OLMAYA DEVAM EDİYOR

İskenderun’a bağlı Karayılan Mahallesi’nde düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu toplantıya Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın eşi Doç. Dr. Nazan Savaş, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu’nun eşi Suzan Dudu, CHP İskenderun Kadın Kolları Başkanı Beyaz Karaman, Hatay Büyükşehir Belediyesi Sosyal Market Gönüllüleri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi. Düzenlenen toplantıda Karayılan mahallesinin ulaşım, mezarlık, altyapı gibi birçok soruna değinilirken bunun dışında İskenderun ve Hatay’ın genel olarak sorunları tartışıldı.Genel olarak ulaşımda fiyatlar konusunda iyileştirmelere gidilmesi konusunda vatandaşlar talepte bulunurken, bu talebe karşılık Başkan Savaş, “Bu konuda bizleri uyarmanız bizleri oldukça memnun etti. Önümüzdeki zamanlarda ulaşımla ilgili yapacağımız toplantılarda bu talepleri göz önüne alıp buna göre kararlar alacağız” dedi.Ayrıca Doç.Dr.Nazan Savaş ise, mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi, notlarını aldı ve çözüm yolları bulma adına fikir alışverişinde bulundu.

CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu’nun eşi Suzan Dudu ise, CHP Kadın Kolları olarak sadece kadınlarımızın değil tüm vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için halk buluşmalarına aralıksız bir şekilde devam edeceklerinin altını çizdi.