BAŞKAN SAVAŞ HATAY GÜNLERİNDE

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, İstanbul’da düzenlenen Hatay Günlerinde şehrimizin tanıtımına katkı sağlıyor.

BAŞKAN SAVAŞ HATAY GÜNLERİNDE
 Feshane Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde devam eden  ‘İstanbul’da Hatay Günleri’nin açılış töreni ve etkinliklerine katılan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Antakya Belediyesi tarafından hazırlanan tanıtım standının yanı sıra şehrimizin farklı ve ilgi çeken ürünlerinin sergilendiği diğer stantları da gezerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.  Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Hatay Günlerine katılan Adalet Bakanı Sadullah Ergin, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz ve diğer protokol üyeleri ile birlikte,
 
 Hatay’ın tanıtımı için açılan çeşitli stantları gezerek sergilenen ürünler hakkında bilgiler aldılar ve yapılan ikramları da geri çevirmediler. Başkan Savaş, stantları ziyaret eden protokol üyeleri ve vatandaşlar ile sohbet etti. Antakya’nın meşhur künefesi ve lezzetli yöresel yemeklerinin Hatay’dan ve İstanbul’dan Hatay Günlerine katılan vatandaşlara ikram edildiği stantlarda, yöresel el ürünleri de sergilendi. Bu arada Hatay Günlerinde renkli görüntülerde yaşandı. Başkan Savaş ve diğer protokol üyeleri çocukluk günlerine dönerek, çocukluğumuzdan unutulmayan bir eğlence olarak hafızalarımızda kalan topaçları çevirdiler.
BAŞKAN SAVAŞ HATAY GÜNLERİNDE haberi 04 Nisan 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  47120 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle