BAŞKAN SAVAŞ HAYIRSEVER FAHRİ ÖKSÜZ’Ü ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, kent genelinde yürüttüğü ziyaretlere aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Savaş, geçtiğimiz günlerde şehrimizin tanınmış ve hayırsever işadamlarından Fahri Öksüz’ü ziyaret etti.

BAŞKAN SAVAŞ HAYIRSEVER FAHRİ ÖKSÜZ’Ü ZİYARET ETTİ

Bu kapsamda Başkan Savaş, geçtiğimiz günlerde şehrimizin tanınmış ve hayırsever işadamlarından Fahri Öksüz’ü ziyaret etti.

            Hayırsever işadamı Fahri Öksüz ile çocukları Adnan ve Zihni Öksüz’ün hazır bulunduğu ziyarete Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın yanı sıra Belediye Meclis Üyesi Ali Alkan ile hayırsever işadamı Mehmet Alkan ve Halit Polat’da katılım gösterdi.

Sohbet şeklinde geçen ziyarette Başkan Savaş İstiklal Caddesi’nde faaliyet gösteren Öksüzler Şekerleme’nin imalathane ve satış reyonlarını gezdi, hayırsever işadamı Fahri Öksüz, çocukları ve Öksüzler şekerleme çalışanları ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Belediye Başkanı Savaş, hayırsever işadamı Fahri Öksüz’e özellikle eğitim alanında yapmış olduğu hayırlı işlerden dolayı teşekkür etti.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın yapmış olduğu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden Hayırsever işadamı Fahri Öksüz ve çocukları Adnan ve Zihni Öksüz kardeşler, bugüne kadar Antakya’ya yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Savaş’a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ettiler.