BAŞKAN SAVAŞ IN BAYRAM MESAJI

Sevgi, saygı ve kardeşliğin en sıcak şekilde hissedildiği bir bayramı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.

 

BAŞKAN SAVAŞ IN BAYRAM MESAJI

Saygıdeğer Hemşerilerim; 

Sevgi, saygı ve kardeşliğin en sıcak şekilde hissedildiği bir bayramı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, kırgınlıkların son bulduğu günlerdir bayramlar.  

Bu önemli günde aile bireylerimizi hatırlamalı, hayatta olan aile büyüklerimizin elini öperek hayır dualarını almalıyız. Komşularımız ve akrabalarımızla tebrikleşerek karşılıklı sevgi ve saygı duygularımızı paylaşmalıyız. 

Bizlerden dua bekleyen ölülerimizin, şehitlerimizin mezarını ziyaret etmeliyiz. Tanıdıklarımızdan dargın olanları barıştırmaya çalışıp, her zaman olduğu gibi bayram günlerinde de çevremizdeki insanlara iyi davranıp kimseyi incitmemeye özen göstermeliyiz. Her zamankinden daha çok barışa, kardeşliğe, birlikteliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Kurban Bayramının tüm insanlık için barışa ve kardeşliğe vesile olmasını dileyerek sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

BAŞKAN SAVAŞ IN BAYRAM MESAJI haberi 03 Ekim 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  16805 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle