BAŞKAN SAVAŞ IN KADİR GECESİ MESAJI

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Do&ccedil;.Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş M&uuml;barek Kadir gecesi m&uuml;nasebetiyle bir mesaj yayınladı.&nbsp;</strong>
BAŞKAN SAVAŞ IN KADİR GECESİ MESAJI
Başkan Savaş mesajında, “Sosyal hayatta dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularının yoğun bir şekilde yaşanmasına vesile olan, pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, ilahi af ve mağfiret niyazını zirveye taşıyan, şükran hislerimizi canlandırarak bizlere yoksulların, çaresizlerin halinde anlama şuuru veren ve sabır denilen yüksek ahlaki meziyetimizi geliştiren oruç ibadetiyle geçirdiğimiz rahmet ve bereket mevsimi Ramazan ayının sonuna yaklaşırken. Yüce kitabımızda  “bin aydan daha hayırlı” olduğunu bildiren Kadir gecesini idrak etmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Hataylı hemşerilimizin ve İslam Alemi’nin Kadir Gecesini tebrik ediyor ve bu gecenin, insanlığın barış, huzur ve saadetine, bütün Müslüman kardeşlerimizin affına vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.
 
BAŞKAN SAVAŞ IN KADİR GECESİ MESAJI haberi 11 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3055 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle