BAŞKAN SAVAŞ KELEŞ AİLESİ’NİN DAYANIŞMA YEMEĞİNE KATILDI

Hatay’ın Karbeyaz ve Yaylacık köylerinde yaşayan Keleşliler, Keleş Aile Derneği çatısı altında birleşerek her yıl geleneksel olarak düzenlenen Keleş Ailesi ve Dostları Dayanışma ve Kaynaşma Yemeğinde bir araya geldi.

BAŞKAN SAVAŞ KELEŞ AİLESİ’NİN DAYANIŞMA YEMEĞİNE KATILDI
Gecede konuşma yapan Keleş Aile Dernek Başkanı Savaş Keleş, Keleş ailesinin Hatay’da üç bin civarında nüfusunun olduğunu, net sayı ise oluşturmaya devam ettiği soy ağacı çalışması ile ortaya çıkacağını belirtti. Bu ortamın oluşmasında emeği geçen Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Nuri Keleş, Halit Gök, Mahir Keleş, Murat Keleş, Faruk Keleş, Muzaffer Keleş, muhtarlarımız Dursun Keleş, Bahattin Keleş, Doğan Keleş ve Yücel Keleş’e teşekkürlerini belirtti. Bu tür ortamların birlik ve beraberliği pekiştireceğini, böyle organizasyonların devamını dilediğini belirten Dernek Başkanı Savaş Keleş, geceye katılımlarından ötürü tüm misafirlere şükranlarını sunduğunu belirtti.

Geceye katılan Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Keleş Ailesinin bu hareketinin birçok ailelere örnek olacağını bu tür oluşumları sonuna kadar desteklediklerini ifade ettiler.

Keleş ailesi üyelerinin ve geceye katılan davetlilerin katılım gösterdiği yemekten sonra halaylarla devam eden program geç saatlerde sona erdi.Dernek Başkanı Savaş Keleş’in ev sahipliğinde düzenlenen Keleş Ailesi Dayanışma ve Kaynaşma buluşmasına, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,  CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, MHP İl Başkanı Adnan Akdaş, Antakya Ziraat Odası Başkanı Abdulhay Denizli, Karbeyazlılar Derneği Başkanı Kazım Coşkun ve dernek yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali, Belediye Meclis üyesi Münir Havaioğlu, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü ve Keleş ailesi üyeleri katılım gösterdi.