BAŞKAN SAVAŞ KÜÇÜK ŞAMPİYONLARI KUTLADI

Masa Tenisi turnuvasında şampiyon olan Oğlakören Ortaokulu idareci ve öğrencileri Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret ettiler.

BAŞKAN SAVAŞ KÜÇÜK ŞAMPİYONLARI KUTLADI
Başkan Savaş, Okul Sporları Masa Tenisi Hatay İl Birinciliği maçlarında yıldızlar kategorisinde Hatay Birincisi olan Oğlakören Ortaokulu idareci ve öğrenci sporcularını sıcak bir ilgi ile karşıladı. Gerçekleşen ziyarete, Oğlakören Ortaokulu Müdürü M.Ziya Tuncer, Okul Aile Birliği Başkanı Hüseyin Teker, Okul Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Sönmez, Oğlakören Muhtarı Hanifi Nizamoğlu, Antakya Belediyesi İtfaiye Müdürü Hasan Bilgil, Okul Memuru İrfan Okçu katıldı.   Oğlakören Ortaokulu Müdürü M.Ziya Tuncer yaptığı konuşmada, Başkan Savaş’ın eğitim ve spora verdiği önem ve hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Eğitim ve spora vermiş olduğunuz destekler bizleri memnun ediyor. Göreve geldiğiniz günden itibaren gerçekleştirdiğiniz şehrin alt ve üst yapı çalışmalarındaki hizmetlerinizi de takdir ile karşılıyoruz. Bir köy okulunda okuyan öğrencilerimizin bu spor branşında başarıyı yakalaması bizleri memnun etti ve bu büyük başarımızı sizinle paylaşmak istedik” dedi.  Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, şampiyonluk kupaları ile kendisini ziyaret eden öğrenci sporcuları elde ettikleri büyük başarıdan dolayı tebrik ederek,
   
 “Eğitim öğretim çalışmalarınızın yanı sıra sportif alanda da çalışmalar yapmanız ve bir köy okulunda okumanıza rağmen böyle büyük bir başarı elde etmeniz takdir edilecek bir olaydır. Sizleri tebrik ediyor ve yürekten alkışlıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum ve sizlere desteğim devam edecek” dedi.    Oğlakören Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Sönmez, elde ettileri başarı ile ilgili olarak Başkan Savaş’a bilgi vererek, “Okul Sporları Masa Tenisi Hatay İl Birinciliği maçlarında yıldızlar kategorisinde Hatay Birincisi olarak ilimizi temsil etmeye hak kazandık. Mart ayında ev sahipliği yaptığımız masa tenisi grup maçlarında 16 takım arasından dördüncü olduk ve bölge finallerinde şehrimizi en iyi şekilde temsil ettik. 19-20 Mart 2013 tarihlerinde MKÜ Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi Spor Salonu’nda yapılan küçükler masa tenisi il birinciliği maçlarında da önemli bir başarıya imza attık. Erkek takımımız Hatay birincisi ve kız takımımız Hatay ikincisi oldu.  Okul olarak, 9-11 Nisan 2013 tarihinde Kahramanmaraş ilinde yapılacak olan bölge finallerine Hatay’ı temsilen katılmaya hak kazandık” dedi.  Başkan Savaş, elde ettikleri büyük başarıdan dolayı idareci ve sporcuları tebrik ederek, hatıra fotoğrafı çekildi.