BAŞKAN SAVAŞ KURSİYERLERİ ZİYARET ETTİ

Antakya Belediyesi ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından SODES kapsamında imzalanmış olan ve halen devam eden 3D STUDİO MAX VE AUTOCAD TASARIM EĞİTİMİ PROJESİ kursiyerlerini,  Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş,  eğitim yeri olan Yusuf Binkaya Çok Amaçlı Salonda ziyaret etti.

BAŞKAN SAVAŞ KURSİYERLERİ ZİYARET ETTİ
Başkan Savaş 30 kursiyerle birebir görüşme yaparak kursiyerleri ve eğitmenleri kursun devamlılığı ve standartlarını korudukları için tebrik etti. Ayrıca Günümüz şartlarında tasarımların artık özel bilgisayar programları sayesinde gerçekleştirildiğini 3d studio max ‘ın dünyada en çok kullanılan üç boyutlu grafik animasyon programı olduğunu,
 
  
Bu program dâhilinde kursiyerlerin 3boyutlu modelleme, kaplama, aydınlatma, 3ds max mimari görselleştirme, bilgisayar oyunları, sinema, TV için birçok alanda kullanılan yazılımlarını 3boyut temel prensiplerini öğrenerek yaratıcı güçlerini bilişim teknolojileriyle destekleyip tasarım dünyasının tercihi olabileceklerinin altını çizdi. Başkan Savaş kursiyerlerin ziyaretinden ayrılırken aldıkları bu eğitimle başlayacakları yolda başarılar diledi ve desteklerini esirgemeyeceklerini bildirdi.