BAŞKAN SAVAŞ OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, şehrimizde bulunan okullara yönelik nezaket ziyaretlerini sürdürüyor.
BAŞKAN SAVAŞ OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

 Başkan Savaş dün de eğitime destek projesi çerçevesinde, Antakya Hacı Ali Nurlu Kız Meslek Teknik Lisesi’ne ziyarette bulundu.  Ziyarette Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın yanı sıra Belediye Meclis Üyesi Münir Havaioğlu da katıldı.Ziyarette Okul Müdürü Murat Yurtsever, Okul Aile Birliği Başkanı Şehla Sahracı, Okul Müdür Başyardımcısı Necati Ateş ve öğretmenler hazır bulundu.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ziyarette yaptığı konuşmada, “Yaşadığımız şehri başta hemşehrilerimiz olmak üzere, kentimizi ziyaret eden tüm insanlara yakışır bir hale getirebilmek için dört yıllık görev süremizde çok önemli hizmetler gerçekleştirdik. Yerel yönetimlerin görevlerinin yalnızca alt ve üst yapı hizmeti gerçekleştirmek olmadığının bilincindeyiz.
 
 
 Bugüne dek olduğu gibi bundan sonraki hizmet süremizde de gerek eğitim alanında yürütülen projelere gerekse sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya ve katkı sağlamaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.Okul Müdürü Murat Yurtsever ve Okul Aile Birliği Başkanı Şehla Sahracı, Antakya Belediyesi’nin kent genelinde yürüttüğü alt ve üst yapı çevre düzenleme çalışmaları ile eğitime destek faaliyetlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.Antakya Hacı Ali Nurlu Kız Meslek Teknik Lisesi okul temsilcisi 11-R sınıfı öğrencilerinden Yağmur Nur, Başkan Savaş’a çiçek verdi ve öğrenciler adına okul içindeki boş alana basketbol ile voleybol sahası yapımı talebinde bulundu. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, öğrenci temsilcisi Yağmur Nur’un bu talebini olumlu karşılayarak, okulun bahçesine voleybol ve basketbol sahasının yapılacağı sözünü verdi.Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, okul yönetimi ve okul aile birliği üyeleriyle ziyaret anısı olarak hatıra fotoğrafı çekildi.