BAŞKAN SAVAŞ SEFERLİ KÖYܒNÜ ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, birlik, beraberlik ve dayanışma toplantılarına aralıksız devam ediyor.
BAŞKAN SAVAŞ SEFERLİ KÖYܒNÜ ZİYARET ETTİ
Başkan Savaş, bu kapsamda geçtiğimiz hafta sonu Altınözü ilçesine bağlı Seferli Köyüne ziyaret gerçekleştirdi.Seferli Köyü Muhtarı Mehmet Karagün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, Dokuzdağ Köyü Muhtarı Mehmet Kaya, Avuttepe Köyü Muhtarı Fatin Özdil ve köy sakinleri yer aldı.Seferli Köyü Muhtarı Mehmet Karagün, Başkan Savaş’ın köylerine yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, birlik, beraberlik ve dayanışma toplantıları kapsamında ilimizde var olan huzurun devam ettiğini, bu kapsamda büyük efor sarf eden Başkan Savaş’a teşekkür ettiğini kaydetti.
 

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Seferli Köyü Muhtarı Mehmet Karagün’ün ev sahipliğinde düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma toplantısına katılmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Hatay’ın birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuna her zamankinden fazla ihtiyacı olan dönemlerden birini yaşıyoruz. Ecdadımızdan miras kalan bu güzel topraklarda torunlarımıza bırakacağımız en güzel miras karşılıklı hoşgörü ve örnek toplum olmamızdır. Allah dirliğimizi, birliğimiz bozmasın.” dedi.

Karşılıklı hoş sohbet şeklinde geçen ziyaretin sonunda Başkan Savaş, konuklar ve Seferli Köyü sakinleriyle günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.