BAŞKAN SAVAŞ ŞEYHOĞLU PASAJI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

 Belediye Başkanı Savaş, Meydan Mahallesi Şeyhoğlu Pasajı esnafını ziyaret ederek burada faaliyet gösteren esnaf temsilcileri ile fikir alış verişinde bulundu.
BAŞKAN SAVAŞ ŞEYHOĞLU PASAJI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

 Şeyhoğlu Pasajı esnaflarından Ali Cemtaş ev sahibliğinde düzenlenen buluşmaya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’la birlikte Belediye Başkan Vekili Serdar Güven, Belediye Meclis Üyesi Kasım Türkeş ile çarşı esnafı katılım gösterdi.

Belediye Başkanı Lütfü Savaş ziyarette Antakya’ya yapılan hizmetleri çarşı esnafı ile paylaştı, önümüzdeki hizmet süreci için planlanan projelerden bahsetti. Şeyhoğlu Pasajı esnafıyla sohbet eden Başkan Savaş, bölge esnafının istek ve temennilerini dinledi, Antakya’da gerçekleştirilen hizmetlerle ilgili karşılıklı fikir alışverişi ve değerlendirmelerde bulundu. Ziyarette ayrıca Şeyhoğlu Pasajı esnafı, Pasajın çevre düzenlemesi konusunda Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’tan yardım talep ettiler.
 Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, esnafın pasaj çevre düzenlemesi konusundaki talebi üzerine, buranın teknik anlamda incelenmesi ve hizmetin yapılması için destek ve yardımda bulunulacağını söyledi.

Memlekete yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren Meydan Mahallesi Şeyhoğlu Pasajı esnafı, ziyaretten ve kent genelinde yürüttüğü çalışmalardan ötürü Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkür ettiler.