BAŞKAN SAVAŞ STK BULUŞMASI

Kırıkhan ilçesinde yoğun bir program yürüten Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Sivil Toplum Kuruluşları(STK), mahalle sakinleri ve muhtarlar biraraya gelerek istişarelerde bulundu.

BAŞKAN SAVAŞ STK BULUŞMASI
Yürüttüğü çalışma kapsamında Başkan Savaş, Kırıkhan Hurdacılar Derneği, Kırıkhan Muhtarlar Derneği, Şoförler ve Otomobilciler Odası yönetimi ile sırasıyla Saylak, Ceylanlı ve Aydınlı mahalle sakinleri ve muhtarlarıyla biraraya gelerek sorunlara çözüm yolları aradı.  Kırıkhan’da STK'lar ve mahalle sakinleriyle bir araya geldiği toplantılarda konuşma yapan Başkan Savaş, özellikle son yağışlar sonucunda bozulan yollarda en kısa süre içerisinde bakım ve onarım çalışmaları yapacaklarını ifade etti.Hatay genelindeki tüm mahallelerin eksiklerini tamamlayacaklarını ve sıkıntılarına kalıcı çözümler getireceklerini söyleyen 
Başkan Savaş, Altyapı ile yol çalışmaları gibi temel ihtiyaçları etkili ve kalıcı bir şekilde çözmek istediklerini bu anlamda il genelinde kanalizasyon, sıhhi su ve yol ihtiyacı bakımından eksikleri olan mahalle bırakmama hedefiyle çalıştıklarını vurguladı. Hatay'a Uygun Ulaşım Ağı Hatay’ın ulaşım ağıyla ilgili olarak herkesin düşüncesini ifade ederek katkı sunduğu Ulaşım Çalıştayı’nı işaret eden Başkan Savaş, çalıştayda sektörde faal olarak çalışan esnafın ve kooperatiflerin görüşleri doğrultusunda Hatay’a en uygun ulaşım ağını tesis edeceklerini ifade etti.Başkan Savaş'a ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden STK temsilcileri ve mahalle sakinleri, Başkan Savaş’ın Kırıkhan’a güzel hizmetler sunarak esnafı ve halkı kalkındıracak hamleler yapacağına inandıklarını dile getirdi.

 

BAŞKAN SAVAŞ STK BULUŞMASI haberi 14 Mart 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  2700 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle