BAŞKAN SAVAŞ TAN ARSUZ KÖYLERİNE ZİYARET

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, birlik, beraberlik ve dayanışma toplantılarına aralıksız olarak devam ediyor
BAŞKAN SAVAŞ TAN ARSUZ KÖYLERİNE ZİYARET
Geçtiğimiz hafta sonu Arsuz İlçesi’ne bağlı Arpa Deresi ve Tatarlı köylerini ziyaret eden Başkan Savaş, köy muhtarları ve sakinler ile bir araya geldi ve sohbet etme imkânı buldu. Yapılan birlik, beraberlik ve dayanışma toplantılarına Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın yanı sıra, Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, Arpa Deresi Köyü Muhtarı Mustafa Arslan, Derekuyulu Köyü Muhtarı Yusuf Gökçe, Tatarlı Köyü Muhtarı Ali İçen, Konacık Köyü Muhtarı Mehmet Gül ve köy sakinleri katılım gösterdi.Arpa Deresi Köyü Muhtarı Mustafa Arslan ve Tatarlı Köyü Muhtarı Ali İçen, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın köylerine gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerden dolayı ayrı ayrı teşekkür ettiler.
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Hatay’ın her zamankinden daha fazla birlik, beraberlik ve dayanışmaya ihtiyacı olduğunu hatırlatarak, “Gün birlik, beraberlik günüdür. Hatay insanı olarak hepimiz kenetlenmeliyiz. Geçmişten gelen ve bizlere miras olarak bırakılan bu topraklarda var olan kardeşlik duygularını gelecek nesillere aktarmalıyız” dedi.Başkan Savaş, Arpa Deresi Köyü Muhtarı Mustafa Arslan ve Tatarlı Köyü Muhtarı Ali İçen’e kitap hediye etti. Birlik, beraberlik ve dayanışma toplantısı sonunda Başkan Savaş ve toplantıya katılan sakinler günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.