BAŞKAN SAVAŞ TAN TAZİYE MESAJI

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hakkâri’nin Şemdinli İlçesi'nde askeri zırhlı aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristler tarafından yola yerleştirilen bombanın patlatılması sonucu şehit olan 24 yaşındaki hemşehrimiz Bestami Güler için taziye mesajı yayımlayarak acısını paylaştı.
BAŞKAN SAVAŞ TAN TAZİYE MESAJI
Başkan Savaş mesajında son süreçte art arda gelen şehit haberleriyle acıların yaşandığı  illere Hatay’ın da eklendiğinin altını çizerek, “İlimiz ve ülkemiz ne yazık ki gelen şehit haberlerine üzüntü ile tanık olmaktadır. Ülkemizin toprak bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği bağlamında saldırılara hedef olan güvenlik güçlerimize karşı yapılan saldırıların acısı ülke olarak yüreğimizi dağlamaktadır. İyi bilinmelidir ki, toprağa düşen her şehidimizin vebali, dış ve emperyalist güçleri ile onlara piyonluk yapanların boynunda olacaktır. Bestami Güler kardeşime Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve sevdiklerine sabır temenni ediyorum. İlimizin ve ülkemizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.
BAŞKAN SAVAŞ TAN TAZİYE MESAJI haberi 20 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2040 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle