BAŞKAN SAVAŞ ÜRGENPAŞA MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, kent genelinde sürdürdüğü mahalle gezilerine aralıksız olarak devam ediyor.

BAŞKAN SAVAŞ ÜRGENPAŞA MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
 Bu bağlamda Başkan Savaş, Ürgenpaşa Mahallesi’ne konuk oldu ve mahalle sakinleri ile sohbet etti.Ürgenpaşa Mahallesi 462. Sokakta ikamet eden Yahya Alkan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Belediye Meclis Üyesi Munir Havaioğlu, Ürgenpaşa Mahallesi Muhtarı Emin Müftü ve mahalle sakinleri katılım gösterdi.Ev Sahibi Yahya Alkan, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın daveti kabul ederek mahallelerinde bulunmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ürgenpaşa Mahallesi sakinleri olarak mahallemizde gerçekleştirmiş olduğunuz hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz. Mahalle genelinde özellikle alt yapı da gerçekleştirmiş olduğunuz çalışmalar bizleri memnun etti.
 
  
Sel ve su taşkınlarına maruz kalmadan rahat bir kış geçirdik. Ana caddelerimizde asfaltlama çalışmalarında son aşamaya gelindi. Allah sizden razı olsun.” dedi.Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Yahya Alkan’ın ev sahipliğinde yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Bir tek sizin mahalleniz değil, kent genelinde bulunan bütün mahallere alt yapı çalışması gerçekleştirdik. Belediye, yağan yağmurlar sonrasında mahalle sakinlerinin rahat nefes alması için var. Alt yapı çalışması tamamlanan bölgelerde üst yapı çevre güzelleştirme çalışmasına geçerek vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla ulaşımını sağladık. Bu arada yeşil alanları, parkları revize ettik, semt sahaları yaptık, yeni yeşil alanları ile oyun grupları monte ettik ve mahalle sakinlerinin hizmetine sunduk: Hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz” dedi.Fikir alış verişi yapılan ziyaret sonrasında Başkan Savaş ve mahalle sakinleri günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi. Başkan Savaş burada ev sahibine kitap hediye etti.