BAŞKAN SAVAŞ YEDİTEPELİLER İLE BULUŞTU

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, İskenderun ilçesine bağlı Sarıseki Beldesi ve çevresinde ikamet eden Yeditepeliler ile Kuran Hatmi’nde bir araya geldi.

BAŞKAN SAVAŞ YEDİTEPELİLER İLE BULUŞTU
İnsan Hakları Derneği İskenderun Şube Başkanı Ahmet Yetim’in ev sahipliğinde düzenlenen Kuran Hatmi’nde Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Sarıseki Belde Belediye Başkanı Bülent Özer, Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali, Ak Parti İskenderun İlçe Bakanı Dt. Uğur Feriz, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü ile Sarıseki Beldesi ve çevresinde ikamet eden Yayladağ İlçesine bağlı Yeditepeliler yer aldı.

Sarıseki Belediyesi Sosyal Tesislerinde Yayladağ İlçesi’ne bağlı Yeditepe Beldesi’nde vefat edenler için düzenlenen Kuran Hatminde konuşma yapan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, vefat eden insanları Kuran ile yâd etmenin önemine değindi. Geçmişine sahip çıkan her toplumun geleceğe ümitle bakacağını ifade eden Başkan Savaş, “Geçmişi özlemle, güzellik ile yâd etmemiz gerekir. Bu anlamlı günde Kuran Hatmi ile bir çatı altında bulunmamız birlikteliğimize güç vermektedir” dedi.