BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

Gaziantep Ticaret Odası’nın başlatmış olduğu Adıyaman, Kilis, Şanlıurfa, Antakya, Osmaniye ve Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Oda Başkanlarının katılımıyla oluşturulan Bölgesel Güç Birliği Platformu üyeleri, Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı ziyaret etti.

BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

Ziyarete Gaziantep, Adıyaman, Kilis, Şanlıurfa, Antakya, Osmaniye, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Oda Başkanları, Genel Sekreterleri, Karacadağ Kalkınma Ajansı, DOĞAKA, İKA Genel Sekreterleri katılım gösterdi.ATSO’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek olan “Küresel Isınma ve Kuraklık” konulu Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Toplantısı’na katılmak üzere ilimizde bulunan heyet adına, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Hikmet Çinçin Başkan Savaş’a çiçek takdim etti.ATSO Başkanı Hikmet Çinçin Güç Birliği Platformunun kuruluş amacı ve çalışmaları hakkında Başkan Savaş’a bilgi verdi. Başkan Savaş, 43 yılın en kurak yılını yaşayan ilimizde kuraklıktan kaynaklanan sıkıntılar ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 

Başkan Savaş, önemli hadiseler için bir araya gelip çözüm arayışları içinde olan güç birliği platformunun bu birlikteliğinin takdir edilmeye değer olduğunu ifade ederek, yapılan çalışmaların bölgeye çok faydalı olacağını, şu güzel birlikteliğin bile insanlara moral vereceğini söyledi.  Başkan Savaş ziyaretin sonunda heyete hediyeler verdi, hatıra fotoğrafı çekildi.

 

BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET haberi 01 Kasım 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  8770 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle