BAŞKAN SAVAŞ’TAN İLKOKULA DESTEK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu’nun okul idaresi, okul aile birliği ve öğretmenlerinden oluşan heyet, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN SAVAŞ’TAN İLKOKULA DESTEK

Ziyarete Okul Müdürü Gültekin Bayraktaroğlu, Okul Aile Birliği Başkanı Şükran Karabudak, Müdür Baş Yardımcısı Ziya Bilen ve Beden Eğitimi Öğretmeni Fatma Günaydın katılım gösterdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu’nun başlattığı “ Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulunan okul yöneticileri okulun bazı ihtiyaçları konusunda talepte bulundu.Okul Müdürü Gültekin Bayraktaroğlu ziyarette yaptığı açıklamada; Antakya Belediye Başkanımızın eğitim hayatına ve okullara verdiği desteği yakından takip ettiklerini ve takdirle karşıladıklarını dile getirdi. Bayraktaroğlu, ayrıca belediye bünyesinde faaliyet gösteren spor kulüplerinde gençlere, öğrencilere farklı branşlarda spor yapma imkanı tanınmasının mutluluk verici olduğunu vurguladı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu olarak öğrencilere daha iyi şartlarda eğitim imkanı sunma adına “Okullar Hayat Olsun” projesi başlattıklarını ifade eden Bayraktaroğlu, bu konuda belediyemizin eğitim kurumlarına yaptığı destekten faydalanmak istediklerini belirtti. Okul Müdürü Bayraktaroğlu okulun bahçesine oyun gurubu ve spor sahası yapılması, okulda mevcut bulunan Ana sınıfının çevre düzenlemesinin gerçekleştirilmesi konusunda Başkan Savaş’tan destek talebinde bulundu.

Görev süreleri boyunca şehrimizde yer alan tüm okullara ziyaretler gerçekleştirerek, sorunları yerinde tespit ettiklerini ve gerekli ihtiyaçları karşıladıklarını vurgulayan Belediye Başkanı Savaş, bu doğrultuda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu’na bir ziyaret gerçekleştireceğini, eksiklikleri bizzat yerinde görmek ve denetlemek suretiyle gereken desteğin yapılacağını ifade etti.