BASK'DAN KİTAP BAĞIŞI -BASK İL TEMSİLCİSİ YILMAZ:

BASK'DAN KİTAP BAĞIŞI -BASK İL TEMSİLCİSİ YILMAZ: -''EĞİTİME KATKILARIMIZ BUNDAN SONRA DA DEVAM EDECEK''
BASK'DAN KİTAP BAĞIŞI -BASK İL TEMSİLCİSİ YILMAZ:
Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) Hatay İl Temsilcisi Metin Yılmaz, dar gelirli ailelerin çocuklarına kitap ve kırtasiye malzemesi vererek destek olmaya çalıştıklarını belirterek, ''Eğitime katkılarımız bundan sonra da devam edecek'' dedi.
     Yılmaz, İl Sağlık Müdürlüğü önünde, Aşağıoba İlköğretim Okulu Müdürü Cemil Temel'e dar gelirli ailelerin çocuklarına verilmek üzere 283 adet test kitabını teslim etti.
     Geçtiğimiz yıl iki okulu boyattıklarını, ayrıca öğrencilere 3 bin adet yaprak test verdiklerini ifade eden Yılmaz, şöyle devam etti:
     ''Sponsorlarımızın desteğiyle bu eğitim öğretim yılında da dar gelirli ailelerin çocuklarına 720 adet okul çantası verdik. Ayrıca bin 250 adet test kitabı verdik. 120 öğrenciye giysi, ayakkabı dağıtımı yaptık. Aşağıoba İlköğretim Okulu'na da 283 adet kitap veriyoruz. Amacımız, öğrencilerimize destek olabilmek. Eğitime katkılarımız bundan sonra da devam edecek.''
     Okul Müdürü Temel de, katkılarından dolayı BASK yetkililerine teşekkür etti.
     Kitapları öğrencilere hemen dağıtacaklarını vurgulayan Temel, diğer sendikaların da desteklerini beklediklerini kaydetti.