BASK'DAN TÜTÜNCÜOĞLU'NA PLAKET

 Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) İl Temsilcisi Metin Yılmaz, kentte yaptığı güzel hizmetler nedeniyle Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu'na plaket verdi.
BASK'DAN TÜTÜNCÜOĞLU'NA PLAKET
Yılmaz, BASK yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Tütüncüoğlu'nu ziyaret ederek, Hatay7da ve ilçelerinde yapılan spor komplekslerinin çok güzel olduğunu söyledi.
     Tütüncüoğlu'nun spor komplekslerinin yanı sıra ülkelerindeki olaylardan kaçarak Türkiye'ye sığınan ve Kızılay tarafından kurulan geçici çadır kentlere yerleştirilen Suriyeliler için basketbol, voleybol gibi oyun alanları yaptığını da ifade eden Yılmaz, bu sayede Suriyeli çocuk ve gençlerin güzel vakit geçirdiğini kaydetti.

     Tütüncüoğlu da, spor yapan sağlıklı bireylerin yetişmesi için çalıştıklarını, bu kapsamda üzerlerine düşen her türlü görevi en iyi şekilde yapmaya gayret gösterdiklerini belirtti. 
     Çadır kentte kalan Suriyeli genç ve çocuklar için spor yapabilecekleri güzel alanlar oluşturduklarını vurgulayan Tütüncüoğlu, burada Suriyelilerin güzel vakit geçirdiğini söyledi.
     Konuşmaların ardından Yılmaz, Tütüncüoğlu'na plaket vererek teşekkür etti.