Bayburt Sanatçılar Derneği yılın bürokratını seçti

Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından İl Müdürü Abdulkadir Karabulut’a yılın bürokratı ödülü verildi.
Bayburt Sanatçılar Derneği yılın bürokratını seçti
Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından düzenlenen medya ve sanat ödülleri kapsamında yılın bürokratı kategorisinde büyük onur ödülüne İl Müdürü Karabulut layık görüldü.
Bayburt Sanatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ülkü Koçan ödül belgesini takdiminde yaptığı açıklamada "Yapmış olduğu proje ve çalışmalarla Bayburt tarımında müthiş bir ivme kazandıran, aynı zamanda sürekli köylü çiftçi ile iç içe olan İl Müdürümüze bu belgeyi takdim etmekten gurur duyuyoruz." dedi.
İl Müdürü Abdulkadir Karabulut ise "Tarih ve kültürün kadim şehri Bayburt’ta Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından böyle bir ödüle layık görülmek benim için hem çok anlamlı, hem de çok gurur verici. Bu bağlamda Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneğinin Başkan ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum." dedi.
Bayburt Sanatçılar Derneği yılın bürokratını seçti haberi 12 Ocak 2017 12:51 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Bayburt muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  295 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Bayburt Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Bayburt Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Bayburt Radyoları Canlı Radyo Dinle
Bayburt İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Bayburt Yemek Tariflerini Ekle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
Kategori
Şehir
Vali Ustaoğlu’nun veda ziyaretleri devam ediyor

Bayburt Valisi İsmail Ustaoğlu’nun veda ziyaretleri devam ediyor.

28 Haziran 2017 11:52
Maliye Bakanı Naci Ağbal:

Ramazan Bayramı’nı memleketi Bayburt’ta geçiren Maliye Bakanı Naci Ağbal, Karasakal Mahalle Odasında düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

25 Haziran 2017 15:26
Bakan Ağbal ile vatandaş arasında vergi diyaloğu

Ramazan Bayramını memleketi Bayburt’ta geçiren Maliye Bakanı Naci Ağbal, esnaf ziyareti yapıp sokaktaki vatandaşların bayramlarını kutladı. İlk olarak kent merkezinde faaliyet gösteren bir yakıt istasyonunun açılışını yapan Bakan Ağbal daha sonra Cumhuriyet Caddesi boyunca yürüyüp vatandaşlarla sohbet etti.

25 Haziran 2017 11:14
Bakan Ağbal:

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Ramazan Bayramı’nı geçirmek üzere geldiği memleketi Bayburt’ta esnafı gezdi, vatandaşlarla sohbet edip bayramlarını kutladı.

24 Haziran 2017 21:21
Tarım ilacının zararları

Giresun İl Genel Meclisi Tarım ve Orman Komisyonu’nun raporu tarım ilacı satışı ve kullanımındaki tehlikeyi gözler önüne serdi.

24 Haziran 2017 00:00
Mehmet Katırcıoğlu

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız;

24 Haziran 2017 00:00
Gazeteciler Cemiyetinden Rektör Coşkun’a ziyaret

Bayburt Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun’u makamında ziyaret etti.

23 Haziran 2017 11:54
Hatm-i Şerif programı tamamlandı

Bölgenin ilk ve tek aile yaşam merkezi olan Bayburt Belediyesi Aile Yaşam Merkezinde Ramazan ayı boyunca hatmi-i şerif okundu.

22 Haziran 2017 14:55
Bayburt’ta uyuşturucu operasyonu

Bayburt Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Ramazan Bayramı öncesi yapılan çalışmalar neticesinde yakalanan 2 sokak satıcısından uyuşturucu madde ele geçirildi !

22 Haziran 2017 13:31
Bayburt’tan üç kıtaya, insanlık için şefkat eli

Müslüman Dilendirmezler Cemiyeti, 2017 Ramazan ayı çalışmalarına planladığı gibi hayır köprüleri kurarak devam ediyor. Bayburt başta olmak üzere diğer şehirler, Kudüs ve Suriye’de de kurduğu iftar sofralarıyla uluslararası çalışmalarını genişletmeyi hedefliyor.

22 Haziran 2017 13:11