BAYIR BUCAKLILAR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNE YENİ BAŞKAN

Kırıkhan ilçesinde faaliyet gösteren ''Bayır Bucaklılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği''nin ilk genel kurulu yapıldı. Başkanlığı Erol Yakıcı getirildi.
BAYIR BUCAKLILAR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNE YENİ BAŞKAN
 Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk caddesinde bulunan dernek binasında gerçekleştirilen ilk genel kurulda seçimlere tek liste ili gidildi. Başkanlığa Erol Yakıcı, yönetim kurulu üyeliğine ise, Murat Ballar,Emire Aygırgöl, Mustafa Özbayır, Necdet Hayta, Necip Işıklı, Süleyman Yakıcı getirildi.
     Başkan Yakıcı, seçimlerden sonra yaptığı konuşmada, amaçlarının tüm Bayır Bucaklıları bir çatı altında toplamak olduğunu, birlik ve beraberliğinin ilk somut adımlarının atıldığını kaydetti.
     Bayır Bucaklıların ilçede sicillerinin temiz olduğunu ifade eden Yakıcı, şöyle devam etti:
     ''Bayır Bucak toplumu vatanımızın bölünmez bütünlüğü çerçevesinde, tek bayrak tek millet aşkı ile ülkemize faydalı olmaktayız. Dernekleşmemizdeki en büyük amaçlardan bir tanesi de hem ülkemize hem il ve ilçemize hem de toplumumuza yararlı çalışmalar yapmaktır. Ayrıca şunu da önemle belirtmek isterim ki, derneğimiz hiçbir siyasi partinin arka bahçesi değildir ve olmayacaktır.''
     Yakıcı, sosyal kültürel faaliyetlerin yanı sıra üye sayısını artıracaklarını da sözlerine ekledi.