BEDİ SABUNCU LİSESİ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

Hatay Bedi Sabuncu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi heyeti, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
BEDİ SABUNCU LİSESİ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET
. Ziyarette Hatay Bedi Sabuncu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Okul Müdürü Halil Kaya, Başmüdür Yardımcısı Ali Karaçete, Müdür Yardımcısı Cemal Gülistan, Müzik Öğretmenleri Serkan Oral ve Zeynep Sallabaş yer aldı.Hatay Bedi Sabuncu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Okul Müdürü Halil Kaya, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulunduklarını, kent genelinde yapılan yatırımlar ve eğitim kurumlarına yönelik gerçekleştirilen desteklerden ötürü teşekkür ettiklerini kaydetti.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, eğitim kurumlarına imkânlar dâhilinde destek verdiklerini kaydetti. Savaş “Okullarımızla, eğitim gören çocuklarımızın daha modern ortamlarda eğitim almaları sağlanmış oluyor” dedi.Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ve konuk heyet günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.