BEDİİ SABUNCU İLKÖĞRETİM OKULU YIL SONU GÖSTERİSİ

Eğitim ve öğretim yılının sonuna yaklaşılmasıyla birlikte okulların düzenlemiş olduğu ve öğrencilerin sahne aldığı yıl sonu gösterileri oldukça renkli görüntülere sahne oluyor.
BEDİİ SABUNCU İLKÖĞRETİM OKULU YIL SONU GÖSTERİSİ
  Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın oğlu Alperen Savaş'ın da yer aldığı Bedii Sabuncu İlköğretim Okulu 5/B sınıfının Kültür Merkezi'nde düzenlediği etkinliğe velilerin ilgisi oldukça yoğun olduğu belirtildi.
 
 
     Öğrencilerinin sahne aldığı ve içeriğinde çeşitli skeçlerin, Türkiye'nin 7 bölgesinin renklerinin ve farklı kültürlerinin yansıtıldığı halk oyunları gösterileri, gitar dinletisi, illizyon gösterisi ve koro konserinin yer aldığı gösteriler izleyicilerden büyük alkış aldığı kaydedildi.
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş Bedii Sabuncu ilköğretim Okulu öğrencilerinin sergilemiş olduğu gösterilerin oldukça etkileyici olduğunu, Özellikle Türkiye'nin tüm renklerini, kültürlerini yansıtan halk oyunları gösterilerini çok beğendiğini ifade etti.
 

     Geleceğin teminatı çocukların daha bu yaşlarda böylesine yeteneklerini sergilemeleri veliler için gurur kaynağı olduğunu belirten Savaş, İl Milli Eğitim Müdürü başta olmak üzere, okul müdürüne, öğretmenlere, velilere ve tüm öğrencilere ayrı ayrı teşekkür ettiğini kaydetti.
     Etkinliğe Antakya Belediye Başkanı Savaş'ın eşi Yrd. Doç. Dr. Nazan Savaş, İl Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, Okul Müdürü Abdulvahap Zeytineli, öğrenci ve veliler katılım gösterdi.