Belediye Başkan Savaş'ın okul ziyareti.

 Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, eğitime destek faaliyetleri kapsamında Atatürk İlköğretim Okulunu ziyaret etti.
Belediye Başkan Savaş'ın okul ziyareti.
 Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Darıcan'ın, ziyarette okulun faaliyetleri ve öğrencilerin elde ettiği başarılar hakkında çeşitli bilgiler verdiği bildirildi.
     Başkan Savaş'ın bugüne dek eğitime verdiği desteği yakından takip ettiklerini ve takdirle karşıladıklarını dile getiren Darıcan, okulun bazı eksikliklerinin tamamlanması için Başkan Savaş'tan destek talebinde bulundu.
     Savaş ise göreve geldikleri ilk günden itibaren eğitime destek faaliyetleri kapsamında kentte bulunan birçok okulun fiziki eksikliklerini gidermeye yönelik çalışmalar gerçekleştirdiklerini, ihtiyacı olan çeşitli okulların bahçelerine asfalt ve parke taşı döşediklerini, oyun gurupları monte ettiklerini, teçhizat desteğinde bulunduklarını ve ağaçlandırma çalışması yaptıklarını dile getirdi.
     Atatürk İlköğretim Okuluna da her türlü desteği sağlamak amacıyla ziyarette bulunduklarını kaydeden Savaş, alt yapı konusunda Antakya'da ilklere imza atıldığını, çok büyük yatırımlar yapıldığını ve kapsamlı faaliyetler yürütüldüğünü ifade etti.
     Ziyarette Belediye Meclis Üyesi Tahir Özal, Müdür Yardımcısı Hasan Yurtseven, Hatay Otistik Çocuk Eğitim Merkezi Müdürü İsmet Özdemir, Okul Aile Birliği üyeleri ve öğretmenler hazır bulundu.