BELEDİYE BAŞKANLARI YEMEKTE BULUŞTULAR

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğünde, 20 ay önce başlatılan ve geleneksel hale dönüşen 9. “Hatay Belediye Başkanları Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Buluşması”, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın ev sahipliğinde Antakya’da yapıldı.  

BELEDİYE BAŞKANLARI YEMEKTE BULUŞTULAR
       Antakya Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma toplantısında Başkan Savaş’ın yanı sıra, Birleşmiş Milletler Barış Gözlemcisi Emniyet Müdürü Adnan Yavuz, Antakya Belediyesi Başkan Vekili Serdar Güven, Belen Belediye Başkanı Cemil Yılmazlar, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Tavla Belediye Başkanı Necati Rende, Mağaracık Belediye Başkanı Mesut Nural, Maşuklu Belediye Başkanı Tacettin Alpaslan, Ekinci Belediye Başkanı Seyfettin Yeral, Mızraklı Belediye Başkanı Mahmut Yüksek, Tomruksuyu Belediye Başkanı İbrahim Diller, Koyunoğlu Belediye Başkanı Celal Güzel, Sutaşı Belediye Başkanı Ayhan Sağartıcı, Kuzeytepe Belediye Başkanı Necati Aydın, Kışlak Belediye Başkanı Mehmet Yarar, Şenköy Belediye Başkanı Mustafa Sayın, Aktepe Belediye Başkanı Selahattin Çolak, Akbez Belediye Başkanı Abdurahman Demirel, Kurtlu Soğuksu Belediye Başkanı Osman Koşay, Yeniyurt Belediye Başkanı Hasan Avni Günal, Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman, Serinyol Belediye Başkanı Mehmet Oflazoğlu, Harbiye Belediye Başkanı Hikmet Karaali, Dursunlu Belediye Başkanı Selahattin Altınöz, K.Dalyan Belediye Başkanı Fuat Altınel, Turunçlu Belediye Başkanı Zeki Özer, Hacıpaşa Belediye Başkanı Mehmet Faruk Fansa, Küreci Belediye Başkanı Mehmet Karakaya, Yeditepe Belediye Başkanı Ömer Ateş, Karaağaç Belediye Başkanı Yusuf Soydan, Ardıçlı Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu,
 
 
 Sarıseki Belediye Başkan Vekili Mustafa Özdem, Çekmece Belediye Başkan Vekili Mehmet Dede, Payas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Türkmen ve eşleri yer aldı.

            Harbiye Hidro Tesisleri’nde düzenlenen yemekli toplantıda kısa bir konuşma yapan Başkan Savaş, yaklaşık 2 yıldır bu toplantıları düzenlediklerini ifade ederek, “Bu şehre 2 yıldır huzur anlamında katkı sağlayan tüm belediye başkanı arkadaşlarımız ile siyasi parti ayrımı gözetmeksizin bir arada ve tek yumruk olarak hareket ediyoruz. Yaşadığımız sıkıntılı günlerde, birbirimize kenetlenmeye katkı sağladık. Güzel bir birliktelik içindeyiz. Tüm bu katkıları sağlayan ilçe ve belde belediye başkanlarına teşekkür ediyorum.Türkiye’de sıkıntılı bir coğrafyada yaşıyoruz. Komşumuzda yangın var, bu yangını söndürmek adına yapılan tüm iyi niyetli çalışmalara belediye başkanları olarak katkı sağlamak zorundayız. Hepimizin farklı düşünceleri var, ama tek bir coğrafyamız var. Ecdadımızdan almış olduğumuz bu güzel sevgi, kardeşlik ve hoşgörü duygularını geleceğe taşıma adına, 2 yıldır el birliği içinde olduk. Bu birlikteliğe destek veren bütün belediye başkanlarımıza tek tek teşekkür ediyorum. Bundan sonraki günlerinizin çok daha iyi olmasını diliyorum” dedi.