BELEDİYE PERSONELİNE HİZMET İÇİ EĞİTİMLER

Samandağ Belediye Başkanlığı’nda görevli personelin yetiştirilmesini sağlamak, verimliliğini artırmak ve ileri ki görevlere hazırlanması için hizmet içi eğitimler veriliyor. Samandağ Belediyesi personelinin yoğun ilgi gösterdiği eğitimler, uzman bir ekip tarafından gerçekleşiyor.
BELEDİYE PERSONELİNE HİZMET İÇİ EĞİTİMLER
1. Personelin bilgisini ve verimliliklerini artırarak yetişmelerini sağlamak, hizmete olan ilgisini en yüksek düzeye çıkarmak ve üst görev kadrolarına hazırlamak. 2. Personeli kamu hizmetinin anlamını, görev, yetki ve sorumlulukları konusunda yetiştirmek, genel haklar ve yasaklar hakkında bilgilendirmek. 3. Personel planlamasının uygulanmasında hizmet içi eğitimden en etkin biçimde yararlanmak, yönetimde ve uygulamada etkinliğin artırılmasını sağlamak. 4. Personelin kurumsal aidiyet duygusunu geliştirmek.
BELEDİYE PERSONELİNE HİZMET İÇİ EĞİTİMLER haberi 09 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1170 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle