BELEN İLK TESİSİNE KAVUŞUYOR

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emrullah Taşkın Belen İlçemizde yapımı devam eden Belen Spor Salonu inşaatını yerinde inceledi.

BELEN İLK TESİSİNE KAVUŞUYOR

İncelemenin sonunda İl Müdürümüz Taşkın; Spor salonu inşaatının zor hava şartlarına rağmen hızlı bir şekilde ilerlemesi başta beni ve belen ilçemizdeki sporcuları mutlu ediyor. Belen Salonumuzun bitimiyle artık ilçelerimizde salon sporları ve bireysel spor branşlarında yetenekli sporcular çıkaracağız. . Bu tesislerin faaliyete açılması ile birlikte ilçemizde özellikle salon sporlarında önemli bir gelişme sağlayacağımıza inanıyorum. Salon sporlarında hentbol, Futsal. Basketbol ve voleybol, karete, teakvando ve güreş gibi spor branşlarında gençlerimizi hazırlanacak ve her bir spor branşında madalyaları Belen ilçemize getireceklerine gönülden inanıyorum, dedi.

BELEN İLK TESİSİNE KAVUŞUYOR haberi 19 Şubat 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  44390 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle