BEREKETLİ İFTAR SOFRALARININ YENİ ADRESİ HASSA OLDU

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin(HBB) organizesinde 11 Ayın Sultanı mübarek Ramazan Ayı münasebetiyle Hatay’ın 15 ilçesinde birlik ve beraberlik çerçevesinde gerçekleşen bereketli iftar sofralarının yeni adresi Hassa ilçesi oldu. Ramazan Ayı’nın üçüncü gününde Hassalılarla buluşan ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği iftar etkinliğine ayrıca HBB Genel Sekreteri Hasan Maden, HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali ve HBB yetkilileri katılım gösterdi.
BEREKETLİ İFTAR SOFRALARININ YENİ ADRESİ HASSA OLDU
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın bereketin eksik olmadığı, birliği, dayanışmayı, hoşgörüyü ve kardeşliği arttırdığı düşüncesiyle büyük önem vererek gerçekleştirilmesine vesile olduğu iftar etkinlikleri, 8 Haziran günü Hassa 15 Kasım Parkı’nda paylaşmanın en büyük zenginlik olduğu bilinciyle vatandaşları mutlu etti. HBB Mehteran Takımı’nın marşları eşliğinde iftar çadırında, iftar topunun atılması sonrasında çorba, fırında tavuk, şehriyeli bulgur pilavı ve lokma tatlısı ikramı ile oruçlar semaya açılan ellerin ve edilen duaların eşliğinde açıldı.Oruçlarını birlik ve beraberlik içerisinde açan Hassalılar, paylaşmayı, yardımlaşmayı, kardeşliği ve hoşgörüyü bu tür anlamlı etkinliklerle en üst seviyeye çıkaran Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti.HBB tarafından yapılan açıklamada bir sonraki iftar etkinliğinin 9 Haziran Perşembe günü Yayladağı ilçesi pazar yerinde gerçekleştirileceği bildirildi.
BEREKETLİ İFTAR SOFRALARININ YENİ ADRESİ HASSA OLDU haberi 09 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine  adına Hatay Hassa muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3505 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir