BEŞİKTAŞ HATIRA ORMANI

Hatay Beşiktaşlılar Derneği'nin 10'uncu kuruluş yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Hatıra Ormanı'na fidan dikilip açılışı yapıldı.
BEŞİKTAŞ HATIRA ORMANI

Başkan Fikret Orman'ın katılımıyla  Antakya'ya bağlı Gülderen Köyü'nde yapılan törende, bu yaz sezonunda çıkan yangında bin 183 hektarlık yanan ormanlık alanın 50 dönümlük bölümüne 20 bin gar ağacı fideleri dikildi. İlk fidanı diken kulüp başkanı olma onuruna erişen Başkan Fikret Orman ağacına ilk suyunu verdikten sonra, "Artık Beşiktaş Kulübü'nün de bir ormanı oldu. Bu bölgede bir yangın yaşandı. Beşiktaş Kulübü olarak bu yıl böyle bir proje başlattık. İlk olarak Hatay'da 50 dönümlük alana fidan dikerek hatıra ormanı oluşturduk" dedi.Hatıra ormanının açılışının ardından, Hatay Beşiktaşlılar Derneği'nin 10'uncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle açılış törenine gelen taraftarlarımızla hatıra fotoğrafı çektiren Başkanımız Fikret Orman, yöneticilerden zaman zaman dikilen fidanların kontrol edilmesini istedi.

BEŞİKTAŞ HATIRA ORMANI haberi 19 Kasım 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  57980 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle