BEŞİKTAŞ TA YENİ BAŞKAN DÖNEMİ

Hatay Beşiktaşlılar Derneği’nin olağan kongresi dün yapıldı. Eski başkan Murat Akın’ın bir daha aday olmadığı seçimde yeni Başkan Mehmet Yıldız oldu.
BEŞİKTAŞ TA YENİ BAŞKAN DÖNEMİ

Dernek binasında divan başkanlığını Yahya İşlet Demir’in yaptığı kongrede Mehmet Yıldız Hatay Beşiktaşlılar Derneği’nin başkanı olurken yönetim kuruluna Niyazi Ediboğlu, Bekir Sertbaş, M. Durmuş Durmaz, Gökmen Çalım, Mehmet Köse ve Fehmi Hamalı seçildi. Denetleme kuruluna ise Kemal Bilecik, Alaiddin Ersoy ve Fikret Hadse getirildi.

YILDIZ: YARIM KALMIŞ, YAPILMAMIŞ PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN BUGÜNDEN İTİBAREN KOLLARIMIZI SIVAYACAĞIZ. Kongre sonunda bir teşekkür konuşması yapan yeni başkan Mehmet Yıldız, “Bugünden sonra artık düne değil yarına bakılması gereken bir konumdayız. İçimizdeki yarım kalmış, yapılmamış projeleri hayata geçirmek için bugünden itibaren kollarımızı sıvayacağız” dedi. Dernek kurucularından ve Hatay Beşiktaşlılar Derneği’nin temel taşlarından Sabri Jöntürk’ü rahmetle andıklarını belirten Başkan Yıldız,” Yönetim olarak ilk aldığımız karar çerçevesinde rahmetli Sabri Jöntürk’ü derneğimizin kalbinde yaşatmak için toplantı salonuna adını veriyoruz. Bugünkü kongremize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.