BEYZA PİLİÇ ONLİNE SATIŞA BAŞLADI

KOORDİNATÖR ÇALIŞKAN: ''ANLAŞMA YAPTIĞIMIZ KARGO ŞİRKETİYLE KESİM KONUSUNDA HASSASİYET GÖSTEREN VATANDAŞLARIN PİLİÇ SİPARİŞLERİNİ EVİNE TESLİM EDİYORUZ''
BEYZA PİLİÇ ONLİNE SATIŞA BAŞLADI
Hatay'da faaliyet gösteren Beyza Piliz Genel Koordinatörü Necmettin Çalışkan, internet üzerinden satışlara başladıklarını bildirdi.
     Çalışkan, yazalı açıklamasında, pek çok üründen sonra piliç etinin de internet üzerinden satışa çıktığını, marka tutkunu ve kesim konusunda hassasiyet gösteren tüketiciler Beyza Pilici internet üzerinden satın aldıklarını, firma olarak ürünü anlaştıkları kargo şirketi vasıtasıyla alıcının evine teslim ettiklerini, bunun içinde ek bir ücret almadıklarını kaydetti.
     İnternet üzeri satış fikrinin servis ağının olmadığı illerden arayan bazı tüketicilerin ''Huzur içinde tavuk eti yiyemiyoruz. Vebali sizin'' sözünün etkili olduğu belirten Çalışkan, şöyle devam etti:
     ''Beyza piliç online satışa başladı. Son dönemde etkili reklam kampanyası ve kaliteli ürünleriyle büyük bir çıkış yapan Beyza piliç, yurdun dört bir yanından gelen siparişlere yetişebilmek için yeni bir yöntem buldu. Bir kargo firmasıyla anlaşma imzalayan Beyza piliç, donmuş ürünlerini sağlıklı ortamda yurdun dört bir yanındaki tüketicisine ulaştırıyor. İnternetten online alışveriş için yapılması gereken şey şirketin internet sitesine girip üye olmak. Güvenlikli üyelik kaydının ardından sitede yer alan ürünleri seçip alışveriş gerçekleşiyor. Siteye tıklayınca site, tüketiciyi yönlendiriyor. Ödeme kredi kartıyla yapılıyor.''
 

     Siparişleri, straforlu köpüklü kutularda donmuş ürün sevkiyatıyla gerçekleştirdiklerini belirten Çalışkan, ''Kargo maliyetini tüketiciye yansıtmıyoruz. Beyza pilice ulaşmanın en kısa yolu www.beyzapilic.com.tr adresine tıklamak. On line satış bizim için palyatif çözümdür. Hedef yaygın dağıtım ve perakende satış ağını tüm illerimize yaymaktır'' ifadelerine yer verdi.