Biçare aile yardımeli bekliyor

<span style="background-color:rgb(251, 251, 251); color:rgb(51, 51, 51); font-family:arial,helvetica,sans-serif; font-size:11.9999990463257px">Aşırı yağışlardan dolayı evinin &ccedil;atısı &ccedil;&ouml;ken ve evi kullanılmaz hale gelen vatandaş, yetkililerden yardım bekliyor.</span>
Biçare aile yardımeli bekliyor
   Antakya'nın doğu yakasında, Aydınlıkevler Mahallesi Enzahlet Sokak No: 14 de yaşamını sürdüren 3 çocuk annesi Fatma Seviş, yaklaşık iki ay önce aşırı yağışlar nedeniyle evinin çatısının çöktüğünü maddi sıkıntıdan dolayı çatıyı onaramadığını ve bu nedenle ilgili makamlara müracaat ettiğini fakat bir çözüm bulunamadığını belirtti. Geçim sıkıntısı içerisinde olduğunu vurgulayan Fatma Seviş, “16, 14 ve 5 yaşında üç çocuğum var. Kocam Antakya'da iş bulamadı çalışmak için İstanbul'a gitti fakat orada da iş bulamadı. Ben üç çocuğumun geçimini sağlayamadığım için 16 yaşındaki kızımı okuldan alarak özel bir firmada çalıştırmak zorunda kaldım. Oğlum 7. sınıfa gidiyor onu okutmaya çalışıyorum. Büyüklerimizin ve komşularımızın yardımıyla geçinmeye çalışıyoruz. Evimizin çatısının çökmesi ve evimizin oturulamaz hale gelmesi de bizleri zor durumda bıraktı ve gücümüz olmadığından da yaptıramıyoruz. Bu konuda yetkililerden yardım bekliyoruz.” dedi.
Biçare aile yardımeli bekliyor haberi 25 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1915 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle