BİR ÇOCUKTA SEN GÜLDÜR

CHP İskenderun İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen ve yönetimi, Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Başkanı Zeynep Çakmaklı’yı ziyaret etti.

BİR ÇOCUKTA SEN GÜLDÜR

CHP İskenderun Gençlik Kolları olarak başlattıkları ‘Bir Çocukta Sen Güldür’ projesi kapsamında, derneğe kayıtlı gençlere ve çocuklara istekleri doğrultusunda katkıda bulunmak ve yalnız olmadıklarını hissettirmek istediklerini söyleyen CHP  İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen , bundan sonra derneği daha sık ziyaret ederek, gençlerle ve çocuklarla bir araya, geleceklerini söyledi.Çocuklara yardım eli uzatmak isteyen herkese kapılarının açık olduğunu  ifade eden İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Başkanı Zeynep Çakmaklı ise,’’CHP İskenderun Gençlik Kolları Yönetimi derneğimizi ilk defa ziyaret ediyor. Bildiğiniz gibi bir çocuk, bir gelecektir. Geleceğimize sahip çıktığınız ve bizleri ziyaret ettiğiniz sizlere çok teşekkür ederim ‘’ dedi.

BİR ÇOCUKTA SEN GÜLDÜR haberi 08 Mart 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  33650 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle