BİR DEMET FLİM VE 45 LİKLER

Türk popunun aranjmanlarla altın çağını yaşadığı günlere özlemlerini gidermeye çalışan, 45’likler Programı,Radyo Üniversite’de Funda Sevilay Ünal’ın eşsiz yorum ve anlatımıyla hayat buluyor.
BİR DEMET FLİM VE 45 LİKLER

Bir zamanların en sevilen şarkısı “Affetmem” şarkısıyla milyonların gönlünde taht kuranFunda SevilayÜnal;Cici Kızlar, Uğur Akdora, Nil Burak, Füsun Önal gibi birbirinden değerli sanatçılarlayaptığı telefon bağlantılarıyla Cuma günleri saat 18.00’da dinleyicileriyle buluşuyor. Herkesin bir filmi vardır. Unutulmaz replikleriyle hatırladığımız ve tadına doyulmayan filmler.Aynı zamanda şarkılarını severek dinlediğimiz filmlerin müzikleri yeniden Mehmet Açıkgöz’ün sunumuyla ve “Bir Demet Film Programı” ile dinleyicileriyle buluşuyor. “Bir Demet Film Programı” Salı günü saat 10.00’da, Perşembe günü ise saat 18.00’de yayınlanıyor. Programa konu olan filmlerden bazıları:Devlerin Aşkı, Ah Nerede, Selvi Boylum Al Yazmalım…

BİR DEMET FLİM VE 45 LİKLER haberi 29 Ocak 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  24390 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle