Bir Tebessüm Bin Mutluluk‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial,sans-serif; font-size:15px">Bizler Bir Tebess&uuml;m Bin Mutluluk topluluğu olarak kurulduğumuzdan beri her hafta hastane ziyaretlerini aksatmamaya daimi gayret g&ouml;stererek hastane ziyaretlerini ger&ccedil;ekleştirmekteyiz.&nbsp;</span>
Bir Tebessüm Bin Mutluluk‏
Bizler için engel denen ve maddi kazanç bir şey yoktur bilakis fedakarlık vardır. Çünkü gönül işi fedakarlık işidir. Bu ekibin başkanı olarak her ne kadar lösemi ve ilik nakli sonrası hastalıkla mücadele etsem de hasta kardeşlerimi asla unutmadım ve ekibimizin gönülden birlik oluşumuzla birlikte her hafta cuma günleri Antakya Devlet Hastanesine ve Cumartesi yahut Pazar günleri Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Hastanesine ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Ve ilk olarak 06 Aralık 2015 Pazar günü İskenderun Devlet Hastanesindeki çocuk bölümlerine ziyaretimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ziyaretimizin gerçekleşmesine vesile olan İskenderun Devlet Hastanesi Yönetimine ve Tülay hemşireye şükranlarımızı borç biliriz. Ayrıca oraya gitmemizde araç talebimizi karşılayan Hatay Büyük Şehir Belediyesine teşekkürlerimizi sunarız. İlgili tüm ziyaretlerimizi halkımız www.bitebimuv.com sitesinden görebilirler ayrıca bu gönül işinde bizimde çorbada tuzumuz olsun diyenler 05316078651 numarasıyla başkan Ömer Faruk Kural'a ulaşabilirler. Halkımızdan gönülleri rahat olması için maddi yardım kabul edemiyoruz yalnızca boya, oyuncak, kitap ve boyama defterleri gibi hastalara ulaştırabileceğimiz yardımları kabul ediyoruz. Yüreği güzel halkımıza ve ekibimize saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.
Bir Tebessüm Bin Mutluluk
Bir Tebessüm Bin Mutluluk‏ haberi 07 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3155 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle