Bir Tebessüm Bin Mutluluk 2 Yaşında

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:12.8000001907349px">Bir Tebess&uuml;m Bin Mutluluk ekibi 2013 yılının mayıs ayında &Ouml;mer Faruk KURAL tarafından Hatay Antakya&#39;da kurulmuştur.&nbsp;</span>
Bir Tebessüm Bin Mutluluk 2 Yaşında
 Kuruluşundan itibaren her hafta Cuma ve Cumartesi günleri hastane ziyareti özel günlerde huzurevi ziyareti ve Çocuk Esirgeme Kurumu ziyareti düzenlemektedir. Şimdiye kadar toplamda 100 den fazla ziyaret gerçekleştirilmiş olup 2500 den fazla hastaya moral ve motivasyon sağlayarak tebessümlerine vesile olup daha çabuk iyileşmelerine katkı sağlamıştır. Ziyaretlerimizin kayıtları www.bitebimuv.com adresinde gösterilmektedir. Bizler bilinçli gençlerden oluşup ekibimizin çoğu sağlığı yerinde olup ve bir kısmımızda hastalıkla savaşmakta olduğu halde hastalara moral vermeyi hedeflemişiz. Başta başkanları olarak ben 7 seneden beri lösemi hastalığıyla ve ilik nakli sonrası (KGVHT) hastalığıyla savaşıyorum. Zekican kardeşimiz 6 aylıkken Talasemi Major hastalığı konulmakta olup her ay 2  ünite kan almaktadır. Cansu kardeşimize 3 aylıkken orak hücre anemisi tanısı konulmuş ve ağrıları bellisiz şekilde gelmekte olup bazı zaman hastanede yatmak zorunda kalıyor. Ama bizler çok mu çok mutluyuz çünkü kendi sağlığımıza dikkat ederek hastaların mutlu olmalarına vesile olmak için hastane ziyaretleri yapıyoruz onlar mutlu oluyor bizlerde onların tebessümleriyle mutlu oluyoruz. Sağlıklı olanlardan ekibimizden Ali, Yunus Emre, Fahri, Tuncay, Rabia ve Yasemin has kıdemli üyelerimizdir. İsmi yazılmayan ama gönülden gönüllü ekibimize saygılarım sevgilerim sonsuzdur. Biz bilinçli gençler olarak toplumumuzda iyiliklere öncülük edip farkındalık oluşturmak amacıyla elimizden geleni yapacağız. O yüzden duyarlı toplumumuzdan destek bekliyoruz. 
Bir Tebessüm Bin Mutluluk 
 
 
 
Ekibi Başkanı;

Ömer Faruk KURAL
Bir Tebessüm Bin Mutluluk 2 Yaşında haberi 25 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  4325 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle