BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILAR A.Ş HATAY ŞUBESİ AÇILDI

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, merkezi İstanbul’da bulunan Birleşmiş Emlakçılar A.Ş.’nin Hatay Şubesi’nin açılışını gerçekleştirdi.

BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILAR A.Ş HATAY ŞUBESİ AÇILDI
Şube Temsilciliğini ve firma sahipliğini Zeki, Osman, Nihat ve Adnan Berber kardeşlerin yaptığı Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Doğu Akdeniz Bölge-Hatay Ana Acenteliği’nin açılış törenine Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Başkan Vekili Serdar Güven, Saadet Partisi İl Başkanı Necmettin Çalışkan, B.B.P. İl Başkanı Nevin Zeytineli, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Emrullah Gülen, Belediye Meclis Üyeleri Tahir Özal, Mehmet Akgül, Başkan Yardımcıları Halil İbrahin Yelkaya, Faik Selçuk Kızılkaya, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Av.Ahmet Atıç, Sebze Hali Derneği Başkanı Mustafa Bal, Hatay Altınözlüler Derneği Başkanı Ömer Kuday, Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Genel Müdür İlhan Bellek ile çok sayıda davetli topluluğu katılım gösterdi.
 
  
Ürgenpaşa Mahallesi Yüzbaşı Asım Caddesi Arslanoğlu Apt. No:18’de faaliyete giren işletmenin açılış töreninde konuşan Başkan Savaş, Emlakçılık sektörünün sosyal yaşamda geniş kitleleri ilgilendirdiğini ve önemli bir yer tuttuğunu ifade ederek, “Konut sayısının giderek arttığı günümüzde ev sahibi olmak, konut kiralamak isteyenlerin başvuru yaptığı işletme olan emlakçılık sektörünün yeri ve önemi büyümüştür. Gelişen teknolojiye ayak uyduran ve yıllar içinde kendini geliştiren bu sektör ev ve işyerlerinin alıcıya ulaşmasında köprü vazifesi olmaktadır. Berber kardeşlerin, bünyesinde birçok farklı hizmeti sunacakları emlak sektöründe yer almaları ve işletme açmalarından dolayı kendilerini kutluyor, hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum” dedi.İşletme adına bir konuşma yapan firma sahiplerinden Zeki Berber, açılış törenine katılım gösteren başta Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş olmak üzere tüm konuklara teşekkür etti. Belediye Başkanı Savaş, daha sonra açılış törenine katılım gösteren konuklar ile birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.