BİRSİAD’tan ATSO’ya Ziyaret

Hatay Birleşik Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (BİRSİAD) Yeni Yönetim kurulu, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. 
BİRSİAD’tan ATSO’ya Ziyaret

Ziyareti dernek Başkanı Ömer Yücedal, Yönetim Kurulu Üyeleri Gökmen Çalım, Levent Erdem, Ömer Faruk Aydın, Ömer Karadağ ve Genel Sekreter Kerem Çağlar gerçekleştirdi. BİRSİAD heyetini  ATSO yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin karşıladı.Derneğin Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanı seçilen  Ömer Yücedal, konuşmasında hedeflerinin belli bir seviyedeki esnafı, iş adamı pozisyonuna yükselterek ihracata yönlendirmek ve adım adım büyümelerine yardımcı olmak olduğunu ifade etti. Yücedal Sivil Toplum Kuruluşlarının birlikte hareket etmelerinin ilimize büyük fayda sağlayacağını dile getirdi.ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek BİRSİAD üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Çinçin, derneğin gerçekleştireceği projelerde ve dernek üyelerinin İş Geliştirme, Marka Tescili ve Sektörel Pazar bulmaları için Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Proje Koordinasyon Biriminden ve Hatay Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi’nden (ABİGEM) yararlanabileceklerini ifade etti. Ziyarette Yücedal ATSO Başkanı Çinçin’e çiçek takdim etti.

BİRSİAD’tan ATSO’ya Ziyaret haberi 16 Temmuz 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  36465 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle