BİSİKLETÇİLERİMİZ ATAMIZA DOĞRU YOLA ÇIKTI

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi ve Bisiklet&ccedil;iler Derneği Hatay Temsilciliği ile birlikte d&uuml;zenlenen &ldquo;Atamızın Yolunda, Hatay&rsquo;dan Ankara&rsquo;ya Pedallıyoruz&rdquo; adlı bisiklet turu başladı.&nbsp;</strong>
BİSİKLETÇİLERİMİZ ATAMIZA DOĞRU YOLA ÇIKTI
Etkinliğe katılım gösteren Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Serdar Güven, Bisikletçiler Derneği Hatay Temsilciliği Başkanı Ethem Baklacı’ya Türk Bayrağı ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Flamasını teslim etti.Hatay’dan Ankara’ya yaklaşık 6 günde varacak olan bisikletçiler, 10 Kasım’da Hatay’ı temsilen Atatürk’ün huzuruna çıkarak Anıtkabir’e çelenk, Türk Bayrağı ve Büyükşehir Belediyesi’nin flamasını bırakacaklar.Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven yaptığı açıklamada: “Bugün burada çok güzel bir iş için toplandık. Bisikletçilerimizi Atamıza doğru uğurlayacağız. 10 Kasım günü öğleden sonra Anıtkabir’e ulaşarak, teslim ettiğimiz şanlı Türk Bayrağını ve Hatay Büyükşehir Belediyesi flamasını, Hatay adına oraya taşıyacaklar. Tüm sporcu arkadaşlarıma kazasız belasız hayırlı yolculuklar diliyorum.” İfadelerini kullandı.Bisikletçiler Derneği Hatay Temsilciliği Başkanı Ethem Baklacı: “ Bisikletçiler Derneği Hatay Temsilciliği olarak Atamızın yolundaki etkinliğe 11 arkadaşımızla katılıyoruz. Yaklaşık 6 gün sürecek olan yolculuk sonunda Ankara’ya ulaşacağız. Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven’e emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu. Çekilen hatıra fotoğrafının ardından bisikletçiler 10 Kasım’da Anıtkabir’de Hatay’ı temsil etmek için yola çıktı.
BİSİKLETÇİLERİMİZ ATAMIZA DOĞRU YOLA ÇIKTI haberi 06 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1395 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle