BİSİKLETLİLER DERNEĞİ ANTAKYA TEMSİLCİLERİ ETKİNLİKLERİ

Bisikletliler Derneği Antakya Temsilciliği üyeleri Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) yurtlarında kalan çocukları ziyaret etti.
BİSİKLETLİLER DERNEĞİ ANTAKYA TEMSİLCİLERİ ETKİNLİKLERİ
   
 
 Dernek Başkanı Ethem Baklacı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, üyelerle birlikte yurtta kalan çocukları ziyaret ederek hem onlarla oyunlar oynadıklarını, hem de armağanlar dağıttıklarını söyledi.
     Bu gibi sosyal etkinlikleri artırarak sürdüreceklerini ifade eden Baklacı, şöyle devam etti:
 
   
     ''Burada çocuklarla sohbet etme imkanımız oldu. Yetkililerle de görüşüp, çocuklarımız için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizi belirttik. Dernek olarak amacımız sevgi ve ilgi bekleyen küçük çocuklara yardım etmek çocuklarımızın güvenli, sevgi dolu sıcak bir ortamda barındıklarına şahit olduk. Çocuklarla sohbet ettik. Onlarla birlikte oyunlar oynayıp, fıkralar anlatıp şarkılar söyledik. Çocuklarımız bizler için çok önemli değerlerdir. Onların temelini ne kadar sağlam atarsak geleceğimize yatırımı o kadar sağlam yaparız. Çocuklarımızın iyi yetişmesi, bizleri o derece onurlandırıyor, çocukların en çok sevgiye ihtiyaçları var yuvada kalan çocuklara ayrı bir hassasiyet göstermek gerekiyor.''
     Baklacı, kendilerine yardımcı olan SHÇEK Müdürü Mevlüt Aydın'a teşekkür ettiler.