BİZ BİRLİKTE İSKENDERUN’UZ

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil, İskenderun’da yıllardır insanların barış, hoşgörü ve huzur içerisinde yaşadığını belirtti.
BİZ BİRLİKTE İSKENDERUN’UZ
Seyfi Dingil, İskenderun Ortodoks Kilisesini ziyaret ederek Hristiyan vatandaşlarla bir araya geldi. İskenderun sosyal yapısını çok iyi bildiğini belirten Seyfi Dingil,”Biz birlikte İskenderun’uz. Kimse bizim birlik ve beraberliğimizi bozamaz, bozdurmayız. Bizler göreve geldiğimizde kimseyi ayırt etmeden, herkese, her kesime eşit hizmet gidecek. Bunun teminatını verebilirim. Sosyal belediyecilik nasıl yapılır bu millet görecek” dedi. Ortodoks Kilise vakfı Başkanı Can Teymur ise gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,”Seyfi beyi yıllardır tanırız. Bizler bu memlekette her zaman huzur içerisinde yaşadık yaşamaya devam edeceğiz. Seyfi beye çıkmış olduğu bu yolda canı gönülden başarılar diliyoruz. Kendisi belediyecilikten gelme biridir. Hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.  Ziyarete Kilise Papazı Dimitri Yıldırım ile çok sayıda partili katıldı.

BİZ BİRLİKTE İSKENDERUN’UZ haberi 03 Şubat 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  15635 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle