BİZİM GENÇLER BİR HARİKA

İstanbul’da düzenlenen 19. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonasında Hatay’lı Milli sporcumuz  Cennet GÜLBEYAZ Kata’da Balkan 3.sü oldu.

BİZİM GENÇLER BİR HARİKA

10 Balkan Ülkesinden 500 ‘e yakın sporcunun katıldığı bu şampiyonada Hatay’lı Milli karatecimiz 2003 doğumlu Cennet Gülbeyaz yaptığı 5 karşılaşmanın dördünü kazanarak İlimize ve Ülkemize Bronz Madalya kazandırdı. Bu şampiyonada Türk Milli sporcuları 25 Altın, 15 gümüş ve 33 bronz madalya ile 10 Ülke arasında 1. Olurken,  Sırbistan 2,  Makedonya ise 3. Oldu. Cennet GÜLBEYAZ kazandığı Balkan üçüncülük madalyası ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emrullah TAŞKIN’ı makamında ziyaret etti. Başarısından ötürü Cennet’i kutlayan İl Müdürü Emrullah TAŞKIN; bu başarının henüz başlangıç olduğunu, Cennet’in daha büyük başarılara imza atacağına yürekten inandığını belirterek, Cennet Gülbeyaz ve Antrenörü Asıf Duman ile Karate İl Temsilcisi Nizamettin Karaali’yi bu başarıdaki emeklerinden ötürü kutladı.

BİZİM GENÇLER BİR HARİKA haberi 20 Haziran 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  35815 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle