Bizler Menfaatlerden Kendini Arındırmış Bir Topluluğuz.

       Hatayspor’umuzun menfaatleri uğruna yaptığımız basın açıklamalarına son yaşanan ve kamuoyuna yansıyan transfer söylentilerinden dolayı bir yenisini ekleme gereği duyduk.

Bizler Menfaatlerden Kendini Arındırmış Bir Topluluğuz.
       Kulüp başkanının yaptığı açıklamada da gördük ki Hatayspor’umuz ilkyarıda istediği hedefe ulaşamadı. Bunların sebepleri saymakla bitmez. İlk sıraya yanlış transfer politikası, yetersiz personel, maaş ve ödemelerinin düzenli olarak yapılmamasını koyabiliriz. Sezon başında birçok oyuncu gönderildi ve yenileri geldi. Gelenlerden 1 veya 2 tanesini ayrı tutalım diğerleri ne yazık ki henüz hiçbir şey vermedi. İlk yarıda bize golleri ve asist’leriyle hayat veren Murat Uluç'un ailevi sebeplerden dolayı huzursuz olduğu ve de ligdeki rakiplerimizin bundan faydalanmaya çalıştığı yönde haberler okuduk. Ayrıca diğer grupta yer alan bazı ekiplerinde Murat uluç’ a ciddi anlamda talip olduğunu öğrendik. Ve edindiğimiz bilgilere göre bu futbolcunun aklını çelmek üzereler. Başkan Jan Baram ise yaptığı açıklamada ''Murat Uluç'u bırakmamız mümkün değil, onunla beraber bizde gideriz ve taraftarlarımıza bunun hesabını veremeyiz'' açıklamasıyla yüreklerimize su serpti. Taraftarın yüreğini okuyarak yapılan bu açıklamasından dolayı başkanı kutlarız. Duyduk ki sayın başkan yine transferler için kaynak arıyormuş. Peki kaynak bulunamazsa ne olacak sayın başkan? Kimi bulursanız onu mu alacaksınız? Hele hele parasızlıktan ayrılmak isteyen oyuncular varken.. Bu konuları nedense dile getiren kimse yok.
 
  
 Çok mu memnunsunuz bu belirsizlikten? Bıkmadınız mı? Acaba futbolcunun morali nasıl? Acaba para aldılar mı? Acaba bugün kazanmak isterler mi?'' diye düşünmekten? Ne yalan söyleyelim biz sizin tek adam hemogonya’nızdan ve kamuoyuna bilgi vermemenizden bıktık. Neden bizim takımımız da rakipler gibi her maç canını dişine takmıyor? Neden her devre arası transfer yapılıyor? Neden düzenli bir ekibe sahip olamıyoruz? Neden hep para arıyoruz? Neden Kalıcı çözümler üretemiyoruz? Nedenini biz söyleyelim çünkü göreve geldiğinizde hiçbir projeniniz yoktu. Tek projeniniz kulüpteki alacaklarınızı garanti altına almaktı. Sizi eleştiriyoruz diye bize düşman gözüyle gördüğünüzü ve de bize yandaşlarınızla beraber bazı ithamlarda bulunduğunuzu da biliyoruz. Ama şunu unutuyorsunuz biz bu takımı karşılıksız seviyoruz sayın başkan. Bizler menfaatlerden kendini arındırmış bir topluluğuz. Sizde bunu çok iyi biliyorsunuz ama işinize gelmiyor sayın başkan.. Önümüzde 17 final maçımız var. Artık mazeret hata kabul etmiyoruz. Destekse biz en büyüğünü veririz. Yeter ki destek yolunda köstek olunmasın.      Son olarak şunu hatırlatmak istiyoruz. Sakın sana düşman olduğumuzu sanma sayın başkan. Hatayspor'un başarılı olması bizim tek derdimiz. Unutulmasın ki 10 yıldır CADDE'yi farklı kılan bilinçli ve Hatayspor'u gönülden seven taraftarlardan oluşmasıdır.  

“ Bir CADDE'linin nasıl sevdiğini, sadece bir CADDE’li bilir..”  

Kamuoyuna saygılarımızla….CADDE GRUBU…