BSG Organizasyon’undan Davet

Bir Saniye Gülümser misiniz? Sloganı ile yola çıkan BSG Organizasyon’un resmi açılışı gerçekleştirilecek.
BSG Organizasyon’undan Davet
Genç Girişimci Oğuz Oral’ın sahibi olduğu BSG organizasyon’un halkla ilişkiler müdürlüğü görevini Fatma Keleş ve Satış müdürlüğü görevini Sena Özkur üstlendi…Şık tasarımlı bir mekana sahip olan BSG organizasyon’un hizmete giren bürosunda, özel hediyelik eşyalar da sergilenerek satışa sunuldu. Konusunda uzman kişilerin bir araya gelmesi ile kurulan ve Organizasyon sektörüne iddialı bir şekilde giren BSG organizasyon; düğün organizasyonları, kır düğünleri, doğum günü organizasyonları, toplantı ve özel gün organizasyonları konusunda hizmet verecek.
Şık tasarımlı bir mekana sahip olan BSG organizasyon’un hizmete giren bürosunda, özel hediyelik eşyalar ve gümüş çeşitleri de sergilenerek satışa sunuldu.BSG organizasyon’un resmi açılışı, 15 Aralık 2012 Cumartesi günü saat 14:00’te, Atatürk Cad. Kanatlı Mah. M.Şevket Civelek Apt. No: 88 / A (Nazım Koka Stadyumu karşısı) Antakya adresinde protokol üyelerinin ve vatandaşların da katlımı ile gerçekleşecek…

 

BSG Organizasyon’undan Davet haberi 13 Aralık 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  56340 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle