Bu kavşak üvey evlat mı

Antakya’da çok sayıda kavşağa sinyalizasyon sistemi monte edildiğini belirten vatandaşlar, “Bu kavşak kadar tehlikeli bir başka kavşak yok.
Bu kavşak üvey evlat mı

Antakya, Harbiye ve Samandağ mini çevre yolunun kesiştiği alan olarak bilinen aynı zamanda aralarında Bostancık, Çardaklı, Samankaya, Değirmenyolu, Bahçeköy, Döver gibi çok sayıda yerleşim birimine ev sahipliği yapan Kavşak tehlike saçmaya devam ediyor.

Kavşak çalışmasının aylar önce bitirildiğini dile getiren vatandaşlar, Kavşağa Sinyalizasyon sistemi monte edilmesini istiyorlar. Kavşak üzerinde neredeyse her hafta bir trafik kazası yaşandığını anlatan vatandaşlar, daha önce kavşak üzerinde ölümlü trafik kazalarının da yaşandığına dikkat çekerek, ‘Biz Üvey evlat mıyız?’ sorusunu günde getirdiler.
Antakya’da çok sayıda kavşağa sinyalizasyon sistemi monte edildiğini belirten vatandaşlar, “Bu kavşak kadar tehlikeli bir başka kavşak yok. Üstelik bugüne kadar ölümlü başta olmak üzere çok sayıda trafik kazası da meydana geldi. Daha ne bekleniyor? Buraya neden bir düzenleme yapılmıyor?” sorularına yanıt arıyorlar. Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz’e başta olmak üzere sorun ile ilgili yetkili birimlere seslenen vatandaşlar, “ Bu yolu ve dolayısıyla kavşağı gün içinde binlerce araç kullanıyor. Üstelik yolun kısmen şehir dışında olması münasebetiyle araçlar hız yapıyor. Kavşakta herhangi bir önlem alınmadığı için hemen her Allah’ın günü kaza yaşanıyor. Bu sorunumuza çare istiyoruz. Sayın Valimizin konuya el atmasını bekliyoruz.” dediler.
Fotoğraflarda söz konusu kavşak ve kavşak üzerinde yaşanan onlarca kazadan sadece biri görülüyor.
HABER VE FOTOĞRAFLAR: ALİ YOLCU
Bu kavşak üvey evlat mı haberi 22 Kasım 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  118595 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle